Lütfen Sizlere "İŞ GARANTİSİ" verip "KİMLİKSİZ" çalıştıran kurum ve kuruluşlara İNANMAYIN! Özellikle "Faaliyet İzin Belgesi" olmayan "Aracı Kurumlara" inanmayın! İnsanları dolandımalarına da müsade etmeyin!

Faaliyet İzin Belgemizi Görmek için Lütfen Tıklayınız

Özel Güvenlik Sertifikamı aldım bundan sonra ne yapmam gerekir?
PDF
Yazdır
e-Posta
Administrator tarafından yazıldı.   
Salı, 14 Şubat 2012 11:39

Özel Güvenlik sınavına girdiniz ve bundan sonra ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Size yapacaklarınızı şu şekilde açıklayabiliriz.

 

Öncelikle girdiğiniz sınavın açıklanma tarihini öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun için www.ozelguvenlik.pol.tr adresinden gerekli detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

 

Özel Güvenlik Sınav sonucunuz açıklandıktan sonra yaklaşık 10-15 gün içerisinde kazandığınız taktirde size sertifikanız çıkar. Sertifikanız çıktıktan sonrada hazırlamanız gereken bazı evraklar bulunmaktadır.

 

Sertifikanızı aldığınızda eğitim danışmanlarımızdan ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTI İÇİN HAZIRLANMASI GEREKEN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİ'ni almayı unutmayın.

 

Bu evrak listesinde hazırlamanız gereken evrakları hazırlıyorsunuz ve İEM Randevu Sisteminden, randevu alıp, hazırlamış olduğunuz evraklarınızı Özel Güvenlik Şubesine teslim ediyorsunuz.

 

Özel Güvenlik Kimlik Kartınızın ne zaman çıkacağı ile alakalı bilgileri evrakları teslim ettiğinizde ilgili birime sorabilirsiniz.

Son Güncelleme: Pazartesi, 30 Ocak 2017 11:43